تبلیغات
دانلود نرم افزار های قرآنی

دانلود نرم افزار های قرآنی

شاید شما نیز تاکنون از یکی از نرم افزارهای جامعی که در مورد قرآن کریم ساخته شده است استفاده کرده باشید . ( نرم افزار قرآنی سلیم و نرم افزار نورالجنان از معروفترین و کاملترین نرم افزارهای قرآنی ِ فارسی در این زمینه هستند) .

اما شما نیز با من هم عقیده باشید که مرور و قرائت آیات الهی قرآن کریم بر روی یک رحل قرآن و ورق زدن آن – به جای خواندن قرآن بر روی مانیتور و با استفاده بالا و پایین کردن ماوس و دکمه های کیبورد حس حال دیگری دارد …

اینبار قصد معرفی نرم افزاری جالب را داریم که با استفاده از آن قادرید یک محیط شبیه سازی شده سه بعدی را برای مرور آیات قرآنی تجربه کنید .

نرم افزار قرآن سه بعدی - منبع شاهوار دات نت

در این نرم افزار شما می توانید به صورت کاملا سه بعدی اقدام به خواندن قرآن مجید با خط زیبای عثمان طه، کنید .

شما به راحتی قادرید تا موقعیت رحل قرآن و زاویه قرار گیری قرآن و فاصله قرآن تا چشمان خود را تغییر داده و با استفاده از ماوس به راحتی صفحات قرآن را ورق بزنید .

بی شک حسی که بعد از ورق زدن هر برگ از قرآن به شما دست خواهد داد بسیار نزدیک به حسی است که یک قرآن واقعی را ورق می زنید …

همچنین از آنجایی که نرم افزار فوق به صورت Portable (بدون نیاز به نصب) تهیه شده است ، می توانید آن را بر روی کول دیسک و یا انواع مختلف حافظه های جانبی انتقال داده و هر مکانی که دسترسی به سیتم عامل ویندوز دارید به مرور آیات قرآنی بپردازید .

برای دانلود نرم افزار قرآن سه بعدی می توانید از یکی از لینکهای زیر استفاده کنید که در صورتی که به هر دلیل قادر به دانلود نرم افزار از هر کدام از لینکها نبودید از لینکهای کمکی استفاده کنید . توجه داشته باشید تمامی لینکها غیر مستقیم هستند .

 

دانلود نرم افزار قرآن سه بعدی (سرور Rapidshre)

 دانلود نرم افزار قرآن سه بعدی (سرور Filefactory)

دانلود نرم افزار قرآن سه بعدی (سرور Megaupload)

پسورد : www.shahvar.net

حجم : 40 مگابایت

توجه :

این نرم افزار در سیستم های قدیمی به کندی اجرا می شود اما اگر سیستم شما دارای قطعات سخت افزاری مناسبی است مشکلی با اجرای آن نخواهید داشت .

برای ورق زدن قرآن می توانید از دکمه های جهت داری که در پایین نرم افزار قرار دارد استفاده کنید ، اما پیشنهاد می کنیم به جای این کار با استفاده از ماوس گوشه ای ورق قرآن را گرفته و اقدام به ورق زدن آن کنید !

همچنین با استفاده از دکمه های موجود در نرم افزار به راحتی قادریذ تا موقعیت قرارگیری قرآن و زاویه آن و فاصله آن تا چشمان خود را به دلخواه تنظیم کنید و همچنین به راحتی می توانید به آیه و یا سوره دلخواه خود انتقال یابید .
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 12 اسفند 1389 توسط علیرضا صفایی ومهدی صفایی
درباره وبلاگ


» خدمات وبلاگ نویسان» B a h a r 2 0 C o m
farsi-quran